O mně

Jmenuju se Libor Foltýnek, je mně 44 let.

Prakticky celý život patří mezi mé zájmy fotografování, přičemž již delší dobu se zaměřuji na fotografování lidí. Fotím jak dívky a ženy, případně párové fotografie, tak neméně rád rodiny, dětibudoucí maminky s bříškem. V neposlední řadě mě můžete oslovit ohledně fotografování svatby a často fotografuji také různá taneční vystoupení.

Pokud máte zájem nechat se mnou vyfotit, určitě mě kontaktujte! Nikoho neomezuju ani věkem, ani zkušenostmi.

K dispozici mám výborně vybavený ateliér v krásném prostředí zámku Belcredi v Líšni.

Používám vždy kvalitní značkovou techniku Nikon.

Co nabízíme

Služby vizáže

Úkolem vizážistky je zdůraznit Vaše přednosti a potlačit případné nedostatky. Vizáž pro fotografování se liší od vizáže pro denní nošení, případně plesové, a to jak použitými materiály, tak stylem. Proto je Vám k dispozici zkušená vizážistka, která se o Vás postará.

čtěte dál

Fotostudio

Ačkoliv mnoho krásných fotografií vzniká venku, dobře vybavené fotostudio je základ. Ve studiu nejsme závislí na rozmarech počasí a také nejsme rušeni zvědavými kolemjdoucími.

čtěte dál

Použitá fototechnika

Nejlepší fotografie vznikaly na přístrojích, které bychom dnes už ani neuměli ovládat, ale přesto je kvalitní a moderní technika velice důležitá pro vznik kvalitních snímků, zvláště pak v nepřiznívých podmínkách.

čtěte dál

Osobní údaje (GDPR)

S Vašimi osobními údaji budu zacházet v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

čtěte dál